Ruční značení EBS a REINER

 • REINER – speed-i Marker 940

  Značící specialista…
  Značí mobilně při pohybu zařízení po výrobku, nebo stacionárně, kdy výrobek jede kolem zařízení. Kromě čísel, data, času a textu tiskne také grafiku a čárové kódy. Použitím MP inkoustu je možné tisknout na nesavé povrchy, jako jsou kov a plast.

 • REINER – jetStamp graphic 970

  Univerzální favorit…
  jetStamp graphic 970 je ruční inkjet tiskárna, která značí snadno a rychle dokumenty nebo produkty. Kromě čísel, data, času a textu, může toto zařízení tisknout grafiku a čárové kódy. Použitím MP inkoustu je možné tisknout na nesavé povrchy, jako jsou kov a plast. Model 970 je mobilní, praktický a jednoduchý k použití a programování. Dodáván s vlastním, kompletním softwarem. Váha zařízení je pouhých 0,5 kg.

 • REINER - jetStamp 990

  jetStamp 990 je rychlý a obzvlášť praktický díky své kompaktní velikosti. Umožňuje rychlé a jednoduché značení na jakýkoliv hladký nebo nepravidelný povrch. Integrovaný LC display zobrazuje aktuální nastavenou tiskovou zprávu a předchází tím chybám při značení. Je ideální pro tisk na malé plochy nebo zaoblené povrchy.

 • REINER - jetStamp 1025

  Inkoustové značení je zde ještě větší a snadnější. Mobilní jetStamp 1025 umožňuje rychlý a individuální tisk na Vaše výrobky nebo dokumenty až do výšky tisku 25 mm (1 „). Vývoj kladl zvláštní důraz na nabídku tisku. Značící jednotka jetStamp 1025 může ukládat mnoho formulářů na kartu microSD, která je v zařízení.

 • EBS 250 HandJet

  Revoluční značení – jediný výrobce. Jednoduché a mobilní zařízení pro popis na porézní i neporézní materiály. Akumulátor s výdrží až 50 prac. hod. Přenos zpráv pomocí bezdrátového bluetooth modulu‘ i pro více strojů.

 • EBS 260 HandJet

  NOVINKA r. 2014! – revoluční značení – jediný výrobce. Jednoduché a mobilní zařízení pro popis na porézní i neporézní materiály. Akumulátor s výdrží až 40 prac. hod. Přenos zpráv pomocí bluetooth a wifi i pro více strojů. Vybaveno USB. Píše i EAN a 2D kódy