Ruční značení EBS a REINER

 • REINER - speed-i-Jet 798

  Mobilní praktik…
  speed-i-Jet 798 je řešení pro tisk individuálního textu, pořadových čísel, data a času za pochodu. Jednoduchá tužková tiskárna, která tiskne i na nerovné povrchy.

 • REINER – speed-i Marker 940

  Značící specialista…
  Značí mobilně při pohybu zařízení po výrobku, nebo stacionárně, kdy výrobek jede kolem zařízení. Kromě čísel, data, času a textu tiskne také grafiku a čárové kódy. Použitím MP inkoustu je možné tisknout na nesavé povrchy, jako jsou kov a plast.

 • REINER – jetStamp graphic 970

  Univerzální favorit…
  jetStamp graphic 970 je ruční inkjet tiskárna, která značí snadno a rychle dokumenty nebo produkty. Kromě čísel, data, času a textu, může toto zařízení tisknout grafiku a čárové kódy. Použitím MP inkoustu je možné tisknout na nesavé povrchy, jako jsou kov a plast. Model 970 je mobilní, praktický a jednoduchý k použití a programování. Dodáván s vlastním, kompletním softwarem. Váha zařízení je pouhých 0,5 kg.

 • EBS 250 HandJet

  Revoluční značení – jediný výrobce. Jednoduché a mobilní zařízení pro popis na porézní i neporézní materiály. Akumulátor s výdrží až 50 prac. hod. Přenos zpráv pomocí bezdrátového bluetooth modulu‘ i pro více strojů.

 • EBS 260 HandJet

  NOVINKA r. 2014! – revoluční značení – jediný výrobce. Jednoduché a mobilní zařízení pro popis na porézní i neporézní materiály. Akumulátor s výdrží až 40 prac. hod. Přenos zpráv pomocí bluetooth a wifi i pro více strojů. Vybaveno USB. Píše i EAN a 2D kódy