EBS 230 Pic As

Potiskovací zařízení ”PicAS”, série EBS 230, kombinuje ekonomické DOD (Drop on demand = kapka na požádání) značící technologie s jednoduchým provozem a robustním designem. Myšlenka, která stojí za vznikem zařízení ”PicAS” je vytvořit dobrou kvalitu a jednoduchý potisk ve výšce 6 – 27 mm s minimálním úsilím. Kompletní potiskovací zařízení se skládá z extrémně kompaktní potiskovací hlavy s integrovanou elektronikou, robustním krytem z nerezové oceli a případného dotykového terminálu. Dodávky inkoustu a energií jsou napojeny externě. Toto zaručuje jednoduché použití a flexibilitu.

EBS 230 Pic As

EBS 230 ”PicAS” může být jednoduše vestavěn do téměř každé malé výrobní linky, stejně jako používán manuálně s možností držáku potiskovací hlavy. Pro získání optimálního tisku se změří rychlost pomocí generátoru a podle toho se přizpůsobí potisk. Zařízení může být používáno pro potisk porézních – savých povrchů (papír, kartón, dřevo apod.), stejně tak i neporézních – nesavých povrchů (kov, plast, sklo apod.), což umožňuje použití inkoustů různých bází.

EBS 230 ”PicAS” ukládá a tiskne až 1300 znaků v délce s grafickými symboly, zvláštními registry jako počítadla, časy a data. Text lze editovat na PC – Windows nebo dotykovém terminálu T200. Potisk začne po aktivaci fotobuňky nebo spouště. Vysoká kvalita, jednoduchost a ekonomický provoz jsou předností popisovacích zařízení EBS!

  • Technický popis

    • Jednořádkové značící zařízení vhodné na popis pytlů, kartonů apod.
    • Výška popisu 9 – 27 mm na savé i nesavé povrchy
    • Velmi jednoduché a levné zařízení

Technické parametry

Výška potisku6 – 11 mm na 7-tryskové potiskovací zařízení
6 – 27 mm na 16-tryskové potiskovací zařízení
Paměť1300 znaků (paměť na 20 textů)
Poloha potiskovací hlavyJakákoliv
Rychlost potisku600 vertikálních řad/sec.
Zvláštní znakyNárodní(diakritické) znaky, grafické znaky
Čas a datum v/-dekementálním počítadle
Zvláštní registryUniversální počítadlo(tj. jednotka délky)
Spotřeba inkoustuCca 1 litr na 2.000.000 znaků (matrice 7×5)
Váha800 gramů (bez držáků a kabelů

Ponechte nezměněné.

Tento údaj je vyplněný automaticky. Ponechte nezměněné.