ARCA – WIND 80/240

3000 series

Wind je vysoce výkonné etiketovací zařízení pro aplikace vyžadující vysokou rychlost, frekvenci a přesnost. Dostupné ve verzích pro naviják s šířkou pásky max. 80mm nebo 240mm. Vyrobeno z pevné hliníkové slitiny. Bezpečné a robustní zařízení je navrženo tak, aby vydrželo co nejdéle. Díky svému „svislému“ provedení zabere minimum místa na výrobní lince. Velký průměr navijáku umožňuje déletrvající provoz bez nutnosti výměny kotouče etiket. Roztažitelný navíjecí trn, pro snadnější výměnu kotouče. Nezávislý, motorizovaný navíječ. Pokročilá řídící jednotka je odnímatelná a může být umístěna kdekoliv, kde to je pro provozovatele nejpraktičtější (délka kabelu: 3 metry)

WIND 80/240
WIND80240
Max. rychlost100m/min80m/min
Max. průměr cívky
380mm
380mm

Variabilní průměr trnu v navíječi, usnadňuje vyjmutí silikonové pásky. Naviják je vybaven speciálním tvrzeným polymerovým diskem, který adekvátně podporuje i ty nejtěžší kotouče i v případě, že je etiketovací zařízení umístěno horizontálně. Alarm pro „blížící se konec cívky“ zavčas upozorní obsluhu, aby se mohla připravit na výměnu.

Arca používá optické zařízení (bez mechanických čidel), které nezabírá místo a nevyžaduje žádnou činnost, pro spuštění. Pro snížení tření se převíjecí disk otáčí spolu s hrotem. Zajišťovací plaketa navijáku je transparentní, lehká a nezabere mnoho místa. Vybavena ergonomickou rukojetí, umožňuje rychlé odstranění otočením o 60°.

Ponechte nezměněné.

Tento údaj je vyplněný automaticky. Ponechte nezměněné.