ARCA – FLASH 80

3000 series

Flash je zařízení pro aplikace, které vyžadují velkou rychlost a maximální přesnost. Dostupné ve verzích pro naviják s šířkou pásky max. 80mm. Vyrobeno z pevné hliníkové slitiny. Bezpečné a robustní zařízení je navrženo tak, aby vydrželo co nejdéle. Velký průměr navijáku umožňuje déletrvající provoz bez nutnosti výměny kotouče etiket. Roztažitelný navíjecí trn, pro snadnější výměnu kotouče. Nezávislý, motorizovaný navíječ. Pokročilá řídící jednotka je odnímatelná a může být umístěna kdekoliv, kde to je pro provozovatele nejpraktičtější (délka kabelu: 3metry). 3 nezávislé motory.

FLASH 80
  • Technické specifikace

    • Max. rychlost: 150m/min
    • Max. průměr cívky: 380mm

Variabilní průměr trnu v navíječi, usnadňuje vyjmutí silikonové pásky. Naviják je vybaven speciálním tvrzeným polymerovým diskem, který adekvátně podporuje i ty nejtěžší kotouče i v případě, že je etiketovací zařízení umístěno horizontálně. Alarm pro „blížící se konec cívky“ zavčas upozorní obsluhu, aby se mohla připravit na výměnu.

Arca používá optické zařízení (bez mechanických čidel), které nezabírá místo a nevyžaduje žádnou činnost, pro spuštění. Zajišťovací plaketa navijáku je transparentní, lehká a nezabere mnoho místa. Vybavena ergonomickou rukojetí, umožňuje rychlé odstranění otočením o 60°.

Ponechte nezměněné.

Tento údaj je vyplněný automaticky. Ponechte nezměněné.